Web Sitemize Hoşgeldiniz
  • +90 (212) 552 12 25
  • selcuk@guneysel.com
  • Yenibosna - Bahçelievler
  • İstanbul

Kurumsal


Vizyonumuz

Vizyonumuz, son teknoloji kullanarak Hizmet vermekte olduğumuz veya vereceğimiz müşteri ve müşteri adaylarımıza, yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşım ile kaliteli hizmetleri sunan ve daima örnek gösterilen Gümrük Müşavirliği kuruluş olmaktır.

 

Misyonumuz

Misyonumuz, Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı Gümrük mevzuatı ve etik değerler çerçevesinde, müşterilerine en kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetleri sunmak, teknolojik uygulamalar geliştirerek hayatı kolaylaştırmak, yüksek ticaret ahlakı ile de müşteri beklentilerine en az maliyet ve optimum çözümler üretmek ve maliyet avantajları yaratmaktır.

 

Bizi Kimiz ?

Gümrük Müşavirimiz Selçuk Güneysel ve Hakan Çalışkan 1993 senesinde başladıkları gümrük müşavirliği camiasına Güneysel Gümrük Müşavirliği ile devam etmekte ve  müşterilerimiz  ile birebir iletişim kurarak aynı zamanda kurumsallığın ağırlaşmış yükünden kurtararak butik hizmet vererek işlemleri aktif ve  hızlı bir hale getirmişlerdir.

 

Yıllar boyunca yaptığımız işlemler tecrübesi ile, müşterilerimize müşavirlik hizmetini, tedarik aşamasında vermeye başladığımız için gümrük işlemlerini oldukça Stressiz hale getirmekteyiz. Bunu, İthalat,İhracat,Gümrük Mevzuat,Danışmanlık ,Yatırım Teşvik,Dahilde İşleme,Muhasebe,Gümrüklü ve Gümrüksüz Antrepo ve lojistik; Birimleriyle kapıdan kapıya hizmetlerinin tamamını alanlarında uzmanlaşmış profesyonel ekibimizle en hızlı ve 4458 sayılı gümrük kanunu yükümlülüklerini 1. Önceliğimiz olarak göz önünde tutarak işlemleri tamamlıyoruz.

Gümrük Müşavirliği olarak, kanun, yönetmelikler ve etik değerlere uygun olarak hizmet vermekteyiz. Alanlarında uzmanlaşmış, deneyimli Gümrük Müşavir, Gümrük Müşavir Yardımcıları ve çalışanlarıyla, müşterileri talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeye odaklanmıştır.

 

Şirket çalışanlarımız en az 10 sene yol arkadaşlığı yapmış personellerimizdir. Gümrük işlemlerimizin büyük büyük oranını ilk 24 saat içinde tamamlayarak müşterilerimize teslim eden butik şirket olarak hizmet vermekteyiz.